Úloha na detskú sv. omšu 15.4.2018

Ježiš hovori.

Toto je to, čo som vám hovoril, kým som bol ešte s vami, že sa musí splniť všetko, čo je o mne napísané v ..........., u ......... a v ........ .“

Pomoc najdete sem.

Farské oznamy 16.4.-22.4.2018

1. Dnes sa kona zbierka na kostol. Za vaše milodary vyslovujem úprimné „Pán Boh zaplať“.

2. Pozývame vás na evanjelizáciu Trnavy, ktorá bude dnes a cez ďalšie nedeľe pred radnicou od 15.30 hod. Organizátorom je naša farnosť a neokatechumenátne spoločenstvo.

3. Dnešnou nedeľou sa začína týždeň modlitieb za duchovné povolania.

4. Na budúcu nedeľu pozývame všetky prvoprijímajúce deti na sv. omšu o 11.15 hod., po ktorej bude nasledovať krátka katechéza.

5. Na potreby kostola Bohu známy obetoval: 50,- €. Všetkým vyslovujem „Pán Boh zaplať“.

6. Na budúcu nedeľu bude zbierka na seminár. Za vašu štedrosť už teraz vyslovujem úprimné „Pán Boh zaplať“.

7. Oznamujeme, že plánujeme objednať autobus na kňazskú vysviacku nášho farníka Martina Gajarského, ktorá sa bude konať v Šaštíne dňa 26. mája 2018 v sobotu. Prosíme záujemcov, aby sa čo najskôr prihlásili v sakristii, pretože v prípade nedostatočného záujmu sa od tejto objednávky ustúpi.