Farske oznamy 13.12.2020

KOSTOL BOŽSKÉHO SRDCA:

1. Na roráty pozývame najmä všetky deti počas celého adventu od pondelka do piatku o 6.40 h ráno a v sobotu o 7:00 h (ráno). Toto pozvanie platí aj pre dospelých.

2. Priamy prenos svätých omší z kostola Božského Srdca na YOU TUBE pavlíni.sk bude v  NEDEĽU 7:00 h, 10:00 h a 18:30 h

3. V nedeľu budú sväté omše vo farskom kostole slúžené naďalej o 8:30 h a o 16:00 h.

4. Kostol Božského Srdca Trnava Tulipán bude otvorený na súkromnú modlitbu:
- v nedeľu po svätej omši od 16:00 h do večernej svätej omše.
- od pondelka do stredy bude Oltárna sviatosť vyložená v kostole Božského Srdca každý deň od 17:00 h do 17:55 h.
- Od štvrtka do soboty bude Oltárna sviatosť vyložená v kostole Božského Srdca každý deň od 15:00 h do 17:55 h. V tom istom čase budeme vysluhovať Sviatosť zmierenia.
Podľa odporúčaní, zachováme vzdialenosť dva metre od seba. Prosíme neodkladať sviatosť zmierenia na posledné dni pred Vianocami.

5. Naša farnosť vydala aj tento rok farský kalendár. Môžete si ho zakúpiť v zadnej časti kostola.
PAVLÍNSKY KOSTOL SV. JOZEFA:

6. Priamy prenos z pavlínskeho kostola sv. Jozefa na YOU TUBE pavlíni.sk bude len v nedeľu o 9:00 h.

7. V nedeľu je v pavlínskom kostole sv. Jozefa dodatočná svätá omša o 8:00 h.

8. V pavlínskom kostole sv. Jozefa bude Oltárna sviatosť vyložená:
- pondelok, utorok, streda, štvrtok, sobota a nedeľa od 8:30 do 9:00 h
- každý piatok od 9:30 h (po svätej omši) do 16:00 h.