Farske oznamy 7.06.2020

Kostol Božského Srdca:

1. Priame prenosy svätých omší budú v nedeľu o 7:00 h, o 10:00 h a o 18:30 h.

2. Svätá omša pre seniorov je v nedeľu o 8:30 h.

3. Vyloženie Oltárnej sviatosti v kostole Božského Srdca je v pracovné dni od 17:00 h a v nedeľu od 16:00 h do večernej svätej omše.

4. V utorok (9. júna) sa uskutoční stretnutie rodičov detí, ktoré sa pripravujú na I. sväté prijímanie.

5. Vo štvrtok (11. júna) bude slávnosť Najsvätejšieho Kristovo Tela a Krvi. Záverom večernej Eucharistie bude pobožnosť pri štyroch oltároch v kostole.

6. V piatok (12. júna) po svätej omši pozývame na prípravné stretnutie záujemcov o pešiu púť do Čenstochovej.

7. Dnes (v nedeľu 7. júna) bude zbierka na katolícke masmédia.

Pavlínsky kostol sv. Jozefa:

8. V pondelok (8. júna) po svätej omší v pavlínskom kostole sv. Jozefa bude stretnutie Ružencového bratstva.

9. Vo štvrtok (11. júna) bude slávnosť Najsvätejšieho Kristovo Tela a Krvi.

10. V piatok (12. júna) po večernej svätej omši v Kostole Božského Srdca na Tulipáne pozývame záujemcov na prípravné stretnutie na pešiu púť do Čenstochovej.

11. Dnes (v nedeľu 7. júna) bude zbierka na katolícke masmédia.