Trnava - Tulipán: Rímskokatolícka farnosť

Trnava - Tulipán

Rímskokatolícka farnosť

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Farské oznamy 1.9.2019

1. Poklona k Oltárnej sviatosti na prvú nedeľu v mesiaci september začne vo farskom kostole dnes (1. septembra) o 16 00 h Záver poklony bude pred večernou svätou omšou.

2. K prvému piatku budeme spovedať každý deň pol hodiny pred svätou omšou a v piatok od 17:00 h.

3. Na prvý piatok bude slúžená aj ranná svätá omša o 7:00 h.

4. Svätá omša z príležitosti začiatku školského roka bude v nedeľu 8. septembra o 11:15 h Od tohto dňa (8. septembra) budú v nedeľu slúžené sväte omše pre rodiny s malými deťmi.

5. Pozývame záujemcov na pešiu púť z Trnavy do Šaštína na sviatok Sedembolestnej Panny Márie. Púť sa uskutočni v dňoch 13.-15. septembra. Podrobnosti sú na plagáte.

6. V sobotu 28. septembra plánujeme pútnický zájazd na tieto miesta: Budkov, Rajecká Lesná a Staré Hory. Podrobnosti budú na plagáte.

7. Od piatku 6. septembra sa na sviatok Sedembolestnej Panny Márie pripravíme deviatnikom, ktorého obsahom bude ruženec k Sedembolestnej Panne Márii.

8. Pred začiatkom každého mesiaca budeme vydávať farský diár, kde budú zapísané úmysly svätých omší a aktivity na celý mesiac.

9. Na sviatok Panny Márie Sedembolestnej bude pripravený dotazník, ktorého cieľom bude väčšia možnosť zapojiť sa do jednotlivých aktivít vo farnosti v spolupráci s farárom. Po zrealizovaní dotazníka je plánované aj organizačné stretnutie farníkov, ktorí budú môcť pomôcť v rôznych aktivitách vo farnosti a pri kostole sv. Jozefa.

 Panna Mária TrnavskáABU

UPeCerádio LUMENTV LUX


Zamyslenia