Farské oznamy 11.2.-17.2.2019

1. V pondelok 11.2. pripadá spomienka Panny Márie Lurdskej.  Je to aj 27. svetový deň chorých. Pri tejto príležitosti pri sv. omši v pavlínskom kostole sv. Jozefa o 9.00 hod, a vo farskom kostole o 18.00 hod. vyslúžime sviatosť pomazania chorých starším ľuďom. Pripomíname, že túto sviatosť môže prijať len ten, kto je bez ťažkého hriechu.

2. V utorok pri večernej sv. omši sa počas homílie môžeme zúčastniť na duchovnom sprevádzaní členov Bratstva anjelov strážcov, ktorých touto cestou pozývame.

3. Spoločenstvo Tulipánci Vás chce poprosiť o podporu formou poukázania 2% zo zaplatenej dane. Tlačivá sú na stolíku v zadnej časti kostola alebo na www.tulipanci.sk

4. Na budúcu nedeľu bude zbierka na kostol. Už teraz všetkým vyslovujem úprimne „Pán Boh zaplať“.