Trnava - Tulipán: Rímskokatolícka farnosť

Trnava - Tulipán

Rímskokatolícka farnosť

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Farské oznamy 7.5.-13.5.2018

1. Dnes na prvú nedeľu v mesiaci bude vyložená Sviatosť Oltárna k individuálnej poklone od 16.00 hod. do večernej svätej omše.

2. V pondelok nás po večernej sv. omši modlitbová skupina sv. pápeža Jána Pavla II pozýva na stretnutie s eucharistickým Ježišom vo Sviatosti Oltárnej.

3. Na utorok 8.mája. 2018 pripadá naša tradičná pešia púť do Marianky. Odchádzame vlakom o 8.04 hod. do Rače.

4. Vo štvrtok je prikázaný sviatok Nanebovstúpenia Pána. Sv. omše budú vo farskom kostole o 7.00 hod. a 18.00 hod., a v pavlínskom kostole sv. Jozefa o 9:00 hod.

5. Od piatku začíname novénu k Duchu Svätému pred sviatkom Zoslania Ducha Sv., ktorá bude pri večernej sv. omši.

6. V nedeľu 13. mája pozývame všetky prvoprijímajúce deti na sv. omšu o 11.15 hod., po ktorej bude nasledovať krátka katechéza.

7. V nedeľu 13. mája po večernéj sv. omši bude sprievod so sochou Fatimskej Panny Márie ulicami našej farnosti a s modlitbou sv. ruženca.

8. Budúcu nedeľu sa bude konať zbierka na katolícke médiá. Pán Boh zaplať za Vaše milodary!

9. Náš farnik brat diakon Martin Gajarský prijme kňazske svätenia v sobotu 26. mája o 10.30 hod. v Bazilike Sedembolestnéj Panny Márie v Šaštíne. Primičnú sv. omšu bude služiť v nedeľu 27. mája o 10.00 hod. v našom farskom kostole. Kto by sa chcel zúčastniť na oslavach v Šaštíne a isť tam autobusom, môže sa prihlasiť v sakristii.

10. Na potreby kostola Bohu známy obetoval 100,- €. „Pán Boh zaplať“.

 

Zamyslenia


LinkyPanna Mária Trnavská

ABU

UPeCe


rádio LUMEN

TV LUX