Farské oznamy 9.4.-15.4.2018

1. V túto nedeľu pozývame všetky prvoprijímajúce deti na sv. omšu o 11.15 hod., po ktorej bude nasledovať krátka katechéza.

2. Dnes bude o 15.00 hod. korunka k Božiemu Milosrdenstvu pred vyloženou sviatosťou oltárnou.

3. Na pondelok 9. 4. je preložená liturgická slávnosť Zvestovania Pána. Sv. omša vo farskom kostole bude o 18.00 hod.

4. Na modlitby a spevy chvál, vďakyvzdania a prosieb pred vyloženou Oltárnou sviatosťou nás v pondelok po večernej sv. omši srdečne pozýva modlitbová skupina sv. Jána Pavla II.

5. Spoločenstvo Tulipánci pozýva všetky deti vo veku od 7 do 15 rokov na letný tábor, ktorý sa uskutoční v dňoch 9.7.- 15.7.2018. Prihlášky sú na stolíku v zadnej časti kostola alebo na webovej stránke Spoločenstva.

6. Na budúcu nedeľu bude zbierka na kostol. Za vašu štedrosť už teraz vyslovujem úprimné „Pán Boh zaplať“.