Farské oznamy 16.10.-22.10.2017

V dnešnú nedeľu je zbierka na kostol. Za vaše milodary vyslovujem úprimné „Pán Boh zaplať“.

V túto nedeľu pozývame na sv. omšu o 11.15 hod. do farského kostola všetky prvoprijímajúce deti a ich rodičov. Po sv. omši bude krátke stretnutie.

V pondelok nás po večernej sv. omši modlitbová skupina svätého pápeža Jána Pavla II pozýva na stretnutie s eucharistickým Ježišom vo Sviatosti Oltárnej.

Iniciatíva “Milión detí sa modlí ruženec 2017″ pozýva deti zapojiť sa dňa 18. októbra 2017 (streda) o 09.00 hod. do modlitby ruženca. Táto ákcia sa uskutočni aj v našom farskom kostole. Srdečnie pozývame.

Spoločenstvo Tulipánci pozýva všetkých vás na oslavu svojich dvadsiatych narodenín, ktorá sa uskutoční 21.10.2017 o 16:00 v našom farskom kostole na Tulipáne. Viac informácií nájdete na nástenke pred kostolom. Šikovné gazdinky, ktoré by mali záujem pomôcť s občerstvením, môžu priniesť sladké či slané koláče na faru v piatok po večernej sv. omši alebo v sobotu od 8:00 h. do 15.00 h. Všetci ste srdečne vítaní.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na misie.

Tento mesiac je zasvätený mariánskej úcte. Spoločne sa modlíme sv. ruženec každý deň pól hodinu pred večernou sv. omšou.