Trnava - Tulipán: Rímskokatolícka farnosť

Trnava - Tulipán

Rímskokatolícka farnosť

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Farské oznamy 2.10.-8.10.2017

Táto nedeľa je prvá v mesiaci október. Sviatosť Oltárna bude vyložená k poklone od 16.00 h do večernej sv. omše.

Spoločenstvo Tulipánci pozýva všetky deti na Potáborové stretnutie, ktoré sa uskutoční v túto nedeľu 1.10.2017 o 14:00 na fare na Tulipáne.

Dnes, 1.10. 2017 môžete podporiť modlitbou a pred kostolom po sv. omšiach kúpou medovníkového srdiečka 11. ročník zbierky „BOJ PROTI HLADU. Podrobnejšie informácie sú na nástenke.

Na sviatok Svätých Anjelov Strážcov je možnosť vstúpiť do Bratstva anjelov strážcov. Slávnostné prijatie nových členov do bratstva bude v pondelok 2.októbra pri sv. omšiach v pavlínskom kostole sv. Jozefa o 9.00 hod. a v kostole Najsvätejšieho Srdca Ježišovho o 18.00 hod.

V pondelok nás po večernej sv. omši modlitbová skupina svätého pápeža Jána Pavla II pozýva na stretnutie s eucharistickým Ježišom vo Sviatosti Oltárnej.

Organizátori Projektu 9 mesiacov za život v spolupráci s dekanátom Trnava pozývajú veriacich 5. októbra o 16.00 hod. na svätú omšu do Baziliki sv. Mikulaša a po nej na modlitbový pochod za záchranu počatého života  k Poliklinike Družba.

Tento týždeň je prvý piatok v mesiaci október. Spovedáme každý deň od 17.30 hod.

Na prvý piatok bude v našom farskom kostole dodatočná sv. omša o 7.00 hod.

Na sviatok ružencovej Panny Márie 7. októbra vás pozývame do pavlínskeho kostola sv. Jozefa na spoločnú oslávu ružencovej Panny Márie. Podrobný program nachádza sa na nasťenke.

V nedeľu 15. októbra pozývame na sv. omšu o 11.15 hod. do farského kostola všetky prvoprijímajúce deti a ich rodičov. Po sv. omši bude krátke stretnutie.

 

Zamyslenia


LinkyPanna Mária Trnavská

ABU

UPeCe


rádio LUMEN

TV LUX