Farské oznamy 11.9.-17.9.2017

V stredu 13. septembra. bude v kostole sv. Jozefa o 9.00 hod sv. omša, po ktorej odchádzajú peší pútnici do Šaštína. Pamätajme na pútnikov v našich modlitbách.

V stredu 13.9. po večernej sv. omši bude sprievod so sochou Fatimskej Panny Márie ulicami našej farnosti.

V ´piatok 15.9. je slávnosť Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska. Sv. omše budú o 7.00, o 10.00 a 18.00 hod., a v kostole sv. Jozefa o 9.00 hod.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na kostol. Už teraz všetkým vyslovujem úprimne „Pán Boh zaplať“.

Spoločenstvo Tulipánci pozýva všetky deti a mladých na stretká, ktoré budú fungovať počas tohto nového školského roka. Viac informácií nájdete na nástenke pred kostolom alebo na www.tulipanci.sk.