Farské oznamy 11. - 17.1.2016

Dnešnou nedeľou sa končí vianočné obdobie.

Pred večernými sv. omšami pokračujeme v deviatniku ku cti sv. Pavla Prvého Pustovníka.

15. januára, v piatok, pri večernej sv. omši o 18.00 h oslávime sviatok Otca nášho rádu, sv. Pavla Prvého Pustovníka. V tento deň bude na sv. omši v pavlínskom kostole sv. Jozefa o 9.00 h hlavným celebrantom páter Martin Lehončák, predstavený slovenskej provincie nášho rádu.

Pri príležitosti slávnosti sv. Pavla prvého pustovníka, patróna Rádu pavlínov, v piatok 15. januára sa bude konať pri sv. omši v Kostole sv. Jozefa o 9.00 hod. a pri sv. omši o 18.00 hod. v Kostole Najsvätejšieho Srdca Ježišovho prijatie nových členov do Bratstva anjelov strážcov. Prosíme záujemcov, aby sa nahlásili v sakristii, do stredy 13. januára 2016.

Na budúcu nedeľu bude pri detskej sv. omši tradičné požehnanie detí s príležitosti sviatku ich patróna Pavla Prvého Pustovníka.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na kostol.

Na kostol Bohu známy obetoval: 100,- €. „Pán Boh zaplať“.