Trnava - Tulipán: Rímskokatolícka farnosť

Trnava - Tulipán

Rímskokatolícka farnosť

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Farské oznamy 8.6.2015 - 14.6.2015

Táto nedeľa je prvá v mesiaci jún. Sviatosť Oltárna bude vyložená k poklone od 16.00 h do večernej sv. omše.

Ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na príprave slávnosti Božieho Tela. Všetkým „Pán Boh zaplať“.

Modlitbová skupina sv. Jána Pavla II pozýva na spoločnú adoráciu pred Sviatosťou Oltárnou v pondelok  po večernej sv. omši.

V našej farnosti sa obnovuje kresťanskodemokratický klub. Záujemcovia môžu prísť na spoločné stretnutie v stredu 10.6. po večernej sv. omši do sály sv. Jozefa.

V piatok, 12. júna je v našej farnosti hodová slávnosť Božského Srdca Ježišovho. Sv. omša bude aj ráno o 7.00 h. Večer po slávnostnej sv. omši o 18.00 h bude eucharistický sprievod okolo kostola. Prosíme deti, aby prišli sypať kvety.

V sobotu 13. júna po sv. omši bude sprievod so sochou Fatimskej Panny Márie ulicami našej farnosti a s modlitbou sv. ruženca.

Modlitbové spoločenstvá z Trnavy vás pozývajú na modlitbové stretnutie 7vrchov, ktoré sa uskutoční v nedeľu 14. 6. 2015. Počas celého dňa, od 10.30 h do 18.00 h, budú v Promenáde modlitby chvál, svedectvá hostí, aktivity pre deti a možnosť zapojiť sa do samotnej modlitby obchádzania hradieb mesta. Cieľom podujatia je vyprosovať Božie požehnanie do 7 dôležitých oblastí života mesta a spoločnosti. Viac informácií nájdete na plagáte alebo stránke: www.7vrchov.katedalnici.sk.

Spoločenstvo Tulipánci pozýva všetky deti vo veku od 6 do 15 rokov na prímestský tábor, ktorý sa uskutoční v dňoch 20.- 24.7.2015. Prihlášky sú na stolíku v zadnej časti kostola.

Na kostol Bohu známy obetoval  50,- €. Pán Boh zaplať.

 



Panna Mária TrnavskáABU

UPeCerádio LUMENTV LUX


Zamyslenia