Trnava - Tulipán: Rímskokatolícka farnosť

Trnava - Tulipán

Rímskokatolícka farnosť

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Farské oznamy 20.4.2015 - 26.4.2015

Dnes je zbierka na kostol. Dobrodincom Pán Boh zaplať.

Centrum pomoci pre rodinu v Trnave, vás pozýva na interaktívnu tvorivú aktivitu s prvkami dramatickej výchovy pod názvom "Biblia očami detí", aktivita je určená pre všetky deti do 6 rokov a uskutoční sa 21. apríla 2015 (utorok) o 10.00 h v priestoroch Centra pomoci pre rodinu na Štefanikovej 46.

Autobus na našu farskú púť Budapešť, Marianostra, Panonhalma, ktorá sa uskutoční v sobotu 25.apríla 2015, bude odchádzať o 6.00 h spred kostola. Predpokladaný príchod je o 22.00 h.

Dnešnou nedeľou sa začína týždeň modlitieb za duchovné povolania.

Vo štvrtok 24.4.2015 vás rehoľníčky a rehoľníci pozývajú do Františkánskeho kostola na sv. omšu o 18.00 h a po nej na hodinovú moderovanú adoráciu v ktorej sa budeme spoločne modliť za rehoľné a kňazské povolania.

Bohoslovci Trnavskej a Bratislavskej arcidiecézy z Kňazského seminára sv. Cyrila a Metoda v Bratislave Vás srdečne pozývajú na Deň otvorených dverí 2015, ktorý sa uskutoční 26. apríla 2015 na nedeľu Dobrého Pastiera v bratislavskom seminári.

Diecézne Pastoračné centrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy pozýva bezdetné manželské páry na víkendové stretnutie, ktoré sa uskutoční v máji na Donovaloch. Na stretnutí odznie veľa praktických informácií a inšpirácií, ktoré môžu manželom pomôcť pri ďalšom riešení ich situácie. Bližšie informácie na plagáte na nástenke alebo na stránke  www.rodinabb.sk

Na budúcu nedeľu bude zbierka na seminár.

Na kostol Bohu známi obetovali 50,- €. Pán Boh zaplať.

 Panna Mária TrnavskáABU

UPeCerádio LUMENTV LUX


Zamyslenia