Trnava - Tulipán: Rímskokatolícka farnosť

Trnava - Tulipán

Rímskokatolícka farnosť

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Farské oznamy 9.3.2015 - 15.3.2015

Dnes je pobožnosť Krížovej cesty na Kalvárii o 15.00 h, v našom farskom kostole o 17.45 h a cez týždeň v piatok o 17.30 h.

Dnešnú nedeľu vedie modlitbu krížovej cesty modlitbová skupina sv. Jána Pavla II. Na budúcu nedeľu prosím, aby si rozjímania krížovej cesty pripravilo Neokatechumenátne spoločenstvo.

V sobotu na sv. omši o 10.00 h pred milostivým obrazom Trnavskej Panny Márie bude hlavným celebrantom otec arcibiskup Ján Orosch.

Na budúcu nedeľu 15. 3. o 16.00 h bude stretnutie rodičov detí, ktoré tento rok pôjdu na Prvé sv. prijímanie.

Pred sviatkami budeme spovedať chorých a nevládnych ľudí. Blízkych a príbuzných môžete nahlásiť v sakristii do soboty 28. 3. 2015.

Arcibiskupský úrad v Trnave a Trnavská arcidiecézna charita aj v tomto roku organizujú charitatívnu iniciatívu Pôstna polievka. Účastníkom bude podaná v rámci večere pôstna polievka. Za túto polievku je možné zaplatiť ako za riadnu večeru (kto chce, môže i viac). Zvyšné peniaze, ktoré by zaplatili za riadnu večeru, poputujú ako milodar pre Trnavskú arcidiecéznu charitu na konkrétnu pomoc viacdetným rodinám v núdzi. Podujatie sa uskutoční v piatok 13. marca 2015 o 16.30 h v jedálni Arcibiskupského úradu v Trnave. Vstup je z ulice M. Schneidera Trnavského. Všetci sú srdečne pozvaní.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na kostol.

Bohu známi obetovali na kostol 50 a 30,- €. „Pán Boh zaplať“.

 Panna Mária TrnavskáABU

UPeCerádio LUMENTV LUX


Zamyslenia