Trnava - Tulipán: Rímskokatolícka farnosť

Trnava - Tulipán

Rímskokatolícka farnosť

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Farské oznamy 10.11.- 16.11.2014

V pondelok 10.11. nás po večernej sv. omši modlitbová skupina svätého pápeža Jána Pavla II pozýva na stretnutie s eucharistickým Ježišom vo Sviatosti Oltárnej.

Fórum života, Aliancia za rodinu, Fórum kresťanských inštitúcií, Spoločenstvo Ladislava Hanusa a Klub mnohodetných rodín Vás pozývajú na Pokojné zhromaždenie so sviečkami pred Úradom vlády v Bratislave v utorok 11. novembra o 17:00 hodine. Nájdite si čas a príďte spolu s nami vyjadriť svoj nesúhlas s ideologickými dokumentami, ktoré sa snažia presadiť rodovú ideológiu do praxe, čo ovplyvní budúcnosť Slovenských rodín a detí.

Od štvrtka 13.11 do 21.11. bude Novéna k Trnavskej Panne Márii. V našom farskom kostole na Tulipáne budú sv. omše počas novény okrem nedele len ráno o 7.00 h. Podrobný program novény je vyvesený na nástenke.

V stredu 12. 11. bude v bazilike sv. omša o 17.00 h. pre rodiny s deťmi a po nej sa uskutoční sprievod s lampiónmi na Námestí sv. Mikuláša.

V sobotu 15. 11. bude o 17.00 h Akatist k Bohorodičke, ktorý pripravujú speváci aj z našej farnosti a večer o 20.30 h sa začne program pre mládež s vystúpeniami mládežníckych speváckych zborov. Presne o polnoci bude mládežnícka sv. omša.

Na kostol Bohu známy obetoval 40 a 50,- €. „Pán Boh zaplať.“

 Panna Mária TrnavskáABU

UPeCerádio LUMENTV LUX


Zamyslenia