Farské oznamy 15.9.- 21.9.2014

V pondelok 15.9. je slávnosť Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska. Sv. omše budú o 7.00, o 10.00 a 18.00 h.

Taktiež v pondelok 15.9 nás po večernej sv. omši modlitbová skupina svätého pápeža Jána Pavla II pozýva na stretnutie s eucharistickým Ježišom vo Sviatosti Oltárnej.

V tomto týždni budú v stredu piatok a sobotu Jesenné kántrové dni ako poďakovanie za úrodu. Záväzný je iba jeden deň.

Pozývame na 8 púť ružencových bratstiev do Šaštína dňa 4. októbra 2014. Podrobnosti na nástenke.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na kostol.

Vincentínska rodina organizuje 8. ročník celoslovenskej verejnej zbierky „Pomôžte Haiti a Hondurasu“. Zbierku na Tulipáne môžete podporiť na budúcu nedeľu po všetkých sv. omšiach kúpou medovníkového srdca.

Všetkým milodarcom vyslovujem Pán Boh zaplať“