Farske oznamy

Farske oznamy 14.8.-20.8.2017

Včera pútnici začali XII pešia púť z Trnavy na Jasnú Horu v Čenstochovej. Odporúčame pútnikov Vašim modlitbám.

V utorok mame prikázaný sviatok Nanebovzatia Panny Márie. Sv. omše v našom farskom kostole budú o 7.00 hod. a 18.00 hod. a v pavlínskom kostole sv. Jozefa o 9.00 hod.

Na budúcu nedeľu, bude zbierka na kostol. Všetkým milodarcom už teraz vyslovujeme úprimné „Pán Boh zaplať“.

Na kostol Bohu známi darovali 100€ a 50€.„Pán Boh zaplať“.

Farské oznamy 7.8.-13.8.2017

Dnes na prvú nedeľu v mesiaci august bude vyložená Sviatosť Oltárna k poklone od 16.00 h do večernej sv. omše o 18.30 h.

V pondelok pri večernej sv. omši sa počas homílie môžeme zúčastniť na duchovnom sprevádzaní členov Bratstva anjelov strážcov, ktorých touto cestou pozývame.

Modlitbová skupina sv. Jána Pavla II. pozýva v pondelok po večernej sv. omši na spoločnú adoráciu.

V nedeľu 13. augusta po večernéj sv. omši bude sprievod so sochou Fatimskej Panny Márie ulicami našej farnosti a s modlitbou sv. ruženca.

Pozývame vás na XII. pešiu púť  z Trnavy na Jasnú Horu v Čenstochovej, ktorá bude v termíne od 12. do 27. augusta 2017. Informácie nájdete na našej farskej stránke a na nástenke.

Pozývame vás na autobusovú púť do Čenstochovej, ktorá sa pripojí k peším pútnikom, spojenú s dvojdňovým pobytom na Jasnej Hore v Čenstochovej 25-27.8.2017. Záujemcovia sa môžu prihlásiť v sakristii.

Na potreby kostola Bohu známy obetoval 20,-  €. „Pán Boh zaplať“.

Farské oznamy 7.8.-13.8.2017

Na potreby kostola Bohu známy obetoval 20,-  €. „Pán Boh zaplať“.

Farské oznamy 31.7.-6.8.2017

Dňa 2. augusta je možné získať vo všetkých farských a františkánskych kostoloch úplné odpustky „Porciunkuly“. Skutok predpísaný na získanie odpustkov je nábožná návšteva kostola spojená s modlitbou Pána (Otčenáš) a vyznaním viery (Verím v Boha). Okrem toho treba splniť tri podmienky: Sv. spoveď, sv. prijímanie a modlitba na úmysel Sv. Otca (napr. Otče náš, Zdravas a Sláva).

Spoločenstvo Tulipánci pozýva všetky deti vo veku 7 až 15 rokov na letnú grilovačku, ktorá sa uskutoční v stredu 2.8.2017 na farskom dvore. Začíname sv. omšou o 18:00 hod. na Tulipáne.

Tento týždeň je prvý piatok v mesiaci august. Spovedáme každý deň od 17.30 hod.

Na prvý piatok bude v našom farskom kostole dodatočná sv. omša o 7.00 hod.

Farské oznamy 24.7.-30.7.2017

Stretnutie ruženčiarov bude v stredu 26. júna po večernej sv. omši.

Milosrdné sestry sv. Kríža pozývajú všetkých ctiteľov bl. Zdenky na pútnickú sv. omšu, ktorá bude v sobotu 29.júla.2017 o 17.00 h a v nedeľu 30. júla o 10.30 h v kostole Povýšenia Sv. Kríža v Podunajských Biskupiciach. Podrobnosti su na nasťenke.

Na potreby kostola Bohu známy obetoval 40,-  €. „Pán Boh zaplať“.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL